OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22 maja 2022 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. W miesiącu maju nabożeństwa ku czci Matki Bożej o godz. 16:30.
 2. Konferencja dla narzeczonych nr 8 we wtorek o godz. 19:00.
 3. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu i rozważanie męki Pańskiej w Godzinie Świętej od 23:00 do północy.
 4. Przy wyjściu z Kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz publikacje „wszystko o…”. Przed kościołem kawa i herbata Wszystko, co pozostanie nam po uregulowaniu należności za produkty, trafia na Stypendium Misyjne Fundacji pod Damaszkiem.
 5. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Czas dzielenia się słodyczą i świętością. Rozdawać będziemy Boże Krówki zbierając ofiary na działalność Fundacji pod Damaszkiem..
 6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w lipcu. Programy i informacje szczegółowe u ks. Proboszcza. W planach wakacyjnych także Medjugorie, Fatima i jeziora Alpejskie. Po wakacjach Iran i Liban. Programy i zapisy wkrótce.
 7. Mamy wolne intencje na miesiąc czerwiec i kolejne miesiące roku. Możemy przyjąć także na msze św. gregoriańskie.
 8. Poświęcenia pól w Parafii: Marysin 28 maja w sobotę, godz. 18:00, 16 czerwca – Boże Ciało godz. 17:00 Natalin, 18 czerwca godz. 18:00 Snopków.
 9. Proszę osoby wyznaczone do sprzątania kościoła o wcześniejszy kontakt, celem ustalenia dnia i godziny porządków.
 10. Spotkanie dla młodzieży i ich rodziców – kandydatów do bierzmowania w piątek po mszy o 17:00.
 11. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Błażej Wróbel, Wojciech Ogrodnik, Radosław Kowalski, Piotr Kropiewnicki, Zofia Biedacha, Teresa Lewandowska, Sara Dzido, Łukasz Kozłowski, Monika Krawczyńska, Jan Godula. Rocznicę ślubu obchodzą Joanna i Andrzej Kołtunik.