1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Czas dzielenia się słodyczą i świętością. Po mszach świętych zapraszamy wszystkich do częstowania się Bożymi Krówkami. Cukierkami z cytatami ze świętych. Przy okazji można wesprzeć dowolną ofiarą dzieła prowadzone przez Fundację pod Damaszkiem.
  2. W miesiącu maju nabożeństwa ku czci Matki Bożej o godz. 16:30, od 1 czerwca o tej samej porze nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Konferencja dla narzeczonych nr 9 we wtorek o godz. 19:00.
  4. Spotkania przygotowawcze dla kandydatów do bierzmowania. Wtorek, godz. 17:30, środa godz. 17:30, Pierwszy piątek 16:30 spowiedź, 17:00 msza św., 17:45 spotkanie organizacyjne i próba przed bierzmowaniem.
  5. We czwartek Godzina Święta od 23:00 do północy adoracja Najświętszego Sakramentu i rozważanie Męki Pańskiej.
  6. W tym tygodniu wypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek wizyty u chorych od 8:30, spowiedź od 15:30. Nabożeństwo ku czci NSPJ o 16:30. Pierwsza sobota adoracja i nabożeństwo ku czci NSPJ oraz litanią do Matki Bożej 16:30. Różaniec po mszy św. o godz. 17:00.
  7. Przy wyjściu z Kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz publikacje „wszystko o…”. Przed kościołem kawa i herbata Wszystko, co pozostanie nam po uregulowaniu należności za produkty, trafia na Stypendium Misyjne Fundacji pod Damaszkiem.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w lipcu, Fatimy i nad Jezioro Garda we Włoszech w sierpniu. Programy i informacje szczegółowe u ks. Proboszcza. We wrześniu zapraszamy do Libanu, w listopadzie do Iranu. Programy przy wyjściu z kościoła koło świecznika wotywnego.
  9. Mamy wolne intencje na miesiąc sierpień i kolejne miesiące roku. Możemy przyjąć także na msze św. gregoriańskie. Osoby, które planują zamówić intencję mszalną na wakacje, ze względu na okres wakacyjno urlopowy proszone są, aby nie zwlekać lecz już w ciągu najbliższych tygodni poprosić o rezerwację terminu.
  10. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Bożena Dzimira Rzepakowska, Halina Struzik, Wiktoria Woźniak, Bożena Zgierska, Krzysztof Krupa, Julia Poleszak, Janina Łukasiewicz, Tomasz Wężyk, Małgorzata Lis, Łukasz Przychodzeń, Franciszek Kamala, Julia Świderska, Tomasz Krawczyński, Elżbieta Sagan, Karina Siennicka. Swoją rocznicę ślubu obchodzą: Piotr i Jolanta Jabłońscy, Jan i Anna Janczak, Dariusz i Anna Klocek, Dariusz i Iwona Sierżęga, Robert i Aneta Suscy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.