1. Dziś druga niedziela miesiąca. Taca na cele inwestycyjne Parafii. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. W najbliższy czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w układzie niedzielnym, z zastrzeżeniem że msza św. o godz. 17:00 odprawiona będzie w Natalinie, po procesji z poświęceniem pól. Tego dnia mszy św. o 17:00 w kościele parafialnym nie będzie. Msza św. z procesją do czterech ołtarzy o godz. 12:30. Proszę parafian o przygotowanie ołtarzy przy kapliczkach.
  3. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w czerwcu codziennie o 16:30. W Oktawie Bożego Ciała codziennie procesja dokoła kościoła.
  4. Poświęcenie pól w Snopkowie w sobotę, po mszy św. o godz. 17:00. Ruszymy z procesją w kierunku Snopkowa północnego, gdzie pierwszą stację odprawimy przy kościele, drugą przy skrzyżowaniu z ulicami południową i szkolną, trzecią przy krzyżu za zakrętem, zaś czwartą po powrocie do kościoła.
  5. W niedzielę 19 czerwca ks. Proboszcz wraz z księżmi z rocznika święceń będą koncelebrować mszę św. dziękczynną z okazji Jubileuszu 25 lecia kapłaństwa o godz. 17:00. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy.
  6. Godzina Święta we czwartek od 23:00 do północy. Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem męki Pańskiej.
  7. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza na wspólne pielgrzymowanie. Jest nowy termin, program i cena pielgrzymki do Fatimy. Jest również oferta pielgrzymki autokarowej do Włoch. Programy przy świeczniku wotywnym przy wyjściu z kościoła.
  8. Sołtys Smug wraz z Radą Sołecką zapraszają na piknik rodzinny, który odbędzie się na leśnej polanie w Smugach.
  9. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zaprasza wszystkich chętnych oddać krew- na terenową akcje poboru krwi zorganizowaną w dniu 19 czerwca  2022 roku w ambulansie obok szkoły w Snopkowie w godzinach od 10 do 14 . Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  10. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Maria Gamoń, Leszek Sosnowski, Aleksandra Widz, Nadia Dudek, Angelika Kuwałek, Bartosz Olszewski, Janina Roszkiewicz, Maksymilian Okoń, Natalia Gryglicka, Danuta Podstawka, Szymon Kuwałek, Bogusława Pyra, Wojciech Gryglicki, Mikołaj Lorek, Konrad Kostyła, Alicja Michałowska, Julia Pastusiak. Swoją rocznicę ślubu obchodzą: Jacek i Izabela Smolińscy, Paweł in Ewa Szczepaniak.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.