1. RCKiK w Lublinie zaprasza wszystkich chętnych oddać krew- na terenową akcje poboru krwi zorganizowaną w dniu 19 czerwca 2022 roku w ambulansie obok szkoły w Snopkowie w godzinach od 10:00 do 14:00.
 2. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Rozdawać będziemy po mszach Boże Krówki, zbierając ofiara na działalność Fundacji pod Damaszkiem.
 3. Zwracam się z prośbą o wcześniejszy kontakt osoby sprzątające kościół.
 4. We wtorek pielgrzymka do Wąwolnicy dzieci pierwszokomunijnych oraz rocznicowych wraz z rodzicami. Proszę o zgłoszenia do dziś, gdyż musimy podjąć decyzję odnośnie środka transportu.
 5. We czwartek zakończenie obchodów Oktawy Bożego Ciała. Procesja do czterech ołtarzy po mszy św. o godz. 17:00.
 6. Zakończenie roku katechetycznego mszą św. o godz. 9:00 we czwartek.
 7. Zapraszamy na pielgrzymki organizowane przez Fundację pod Damaszkiem – Fatima, Italia (autokarowa i lotnicza do Włoch północnych), Liban, Iran, i polski Gietrzwałd.
 8. Koło Gospodyń Wiejskich Snopków, Rada Sołecka i Radny Snopkowa zapraszają na festyn familijny „Powitanie lata” w najbliższą sobotę, który zacznie się o godz. 15:00 na boisku koło pałacu w parku. Przewidziane jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, a punktem  specjalnym będzie Pokaz  Serdecznie zapraszamy!
 9. W środę odeszła do Pana śp. Anna Wadowska. Msza św. pogrzebowa w naszym kościele parafialnym we wtorek o godz. 12:00. Pochówek na cmentarzu w Lublinie przy ul. Lipowej.
 10. W najbliższy czwartek Godzina Święta od 23:00 do północy.
 11. Dziś na mszy św. o godz. 17:00 wraz z księżmi z mojego roku święceń dziękować będziemy Panu Bogu za 25 lat kapłaństwa. Wszystkich proszę o modlitwę.
 12. Przypominam, że w okresie lipiec – sierpień nie będzie w niedziele mszy św. o godz. 17:00. Powróci ona we wrześniu. Również ze względu na zastępstwa wakacyjne Godzina Święta powróci po wakacjach od września. Najbliższy czwartek oraz 30 czerwca bez zmian.
 13. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Szymon Kostyła, Małgorzata Kuwałek, Bogdan Kocot, Mateusz Kuzioła, Zbigniew Michałowski, Mateusz Gamoń, Maria Karkosza, Aneta Karpińska, Olga Zawolska, Jagoda Kowalska. Swoją rocznicę ślubu obchodzą: Jarosław i Magdalena Olszak, Andrzej i Barbara Kilijańscy, Jacek i Lena Kosaccy, Jerzy i Maria Osuch, Piotr i Wiesława Gołębiewscy, Mariusz i Magdalena Turek, Józef i Jolanta Kuzioła.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.