1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Przed kościołem po każdej Mszy św. przedstawiciele Fundacji pod Damaszkiem rozdają cukierki z cytatami świętych – Boże Krówki. Przy okazji można do puszki złożyć ofiarę
  na kwiaty do naszego kościoła.
 2. We czwartek, 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msze św. na rozpoczęcie roku. SP w Snopkowie 9:00.
 3. Od czwartku wraca Godzina Święta. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 23:00 do północy.
 4. W najbliższym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wizyty u chorych od godz. 8:00. Proszę rodziny chorych o potwierdzenie. Spowiedź w I piątek od 15:30 do 16:00 oraz od 16:30.
 5. W I sobotę adoracja od 16:30 do 17:00, różaniec o 17:40.
 6. Od najbliższej niedzieli tj. od 4 września wraca niedzielna Msza św. o godz. 17:00.
 7. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza wszystkich mieszkańców na Dożynki Gminne, które odbędą się 28 sierpnia w parku przy Urzędzie Gminy Jastków. W tym roku współorganizatorem jest Sołectwo Snopków. Obchody rozpoczną się o godz. 12.00 polową mszą świętą dziękczynną, następnie nastąpi obrzęd przekazania chleba. W programie znajdą się również m.in. występy artystyczne Kół Gospodyń Wiejskich, kabaret KGW Snopków – Weselne rewolucje, koncerty: Zespołu Tańca Ludowego „Leszczyniacy”, Zespołu Neoklez oraz Andrzeja Rybińskiego, dożynki zakończy potańcówka. Wśród atrakcji dodatkowych będą również: stoiska z rękodziełem i potrawami regionalnymi, fotobudka, wesołe miasteczko dla dzieci, jazda konna.
 8. Harcerze z ZHP zapraszają na wspólne pielgrzymowanie na uroczystość w Wąwolnicy 3 września b.r. Msza św. kościele w Snopkowie o godz.8, po niej wymarsz do Wąwolnicy.
 9. Organizujemy zbiórkę odzieży, obuwia (złączonego w pary), tekstyliów, pościeli, kołder, kocy, firan, pluszaków, wszystkiego, co nadaje się do ponownego użytku. 100 procent dochodu zostanie przeznaczone na leczenie Bartoszka, chorego na SMA. Chłopca nie obejmuje refundacja NFZ, ponieważ skończył 15 miesięcy. Zbiórka odbędzie się 16 września, tj. piątek od godziny 8.00 do 19.00.
 10. Zmarł nasz sąsiad, pan Marek Tylus. Pogrzeb odbędzie się w piątek 2 września na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie.
 11. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Anna Łucjan, Paweł Pytka, Bożena Czarnecka, Piotr Majewski, Renata Podstawka, Andrzej Drozd, Izabela Pitek, Kamil Podstawka, Kinga Bojarska, Katarzyna Kuwałek, Dorota Kocot, Nikodem Załuski. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Dariusz i Agnieszka Chocyk, Krzysztof i Joanna Tarkowscy, Karol i Joanna Żywiccy, Wojciech i Paulina Multan, Sławomir i Katarzyna Poleszak, Krzysztof i Dominika Drozd, Andrzej i Małgorzata Kawałek, Piotr i Renata Majewscy, Anna i Dariusz Kieszko.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.