OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 września 2022 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Od września wraca msza św. o godz. 17:00 sprawowana w niedzielę. Zapraszamy również na Godzinę Świętą – Adorację Najświętszego Sakramentu we czwartek od 23:00 do północy.
  2. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza wszystkich mieszkańców na Jarmark Firlejowski, który odbędzie się 11 września na terenie przy budynku GOKiS w Dąbrowicy. Obchody rozpoczną się o godz. 11.30 sumą odpustową z procesją eucharystyczną w Kościele pw. NNMP w Dąbrowicy
  3. Dziś na mszy św. o godz. 12:30 poświęcenie przyborów szkolnych dla dzieci. Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Jest nowa dostawa kawy misyjnej. Serdecznie dziękujemy za wspieranie Stypendium Misyjnego Fundacji po Damaszkiem.
  5. We czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 16:00 i 17:00.
  6. Przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  7. Młodzież z klas ósmych i starsza może zapisywać się do bierzmowania, dzieci z klas III rodzice zapisują do I Komunii św.
  8. Mamy wolne intencje na najbliższą sobotę. Możemy też przyjąć na mszę św. gregoriańską.
  9. Życzenia urodzinowe w najbliższym czasie przyjmują: Patryk Kowalski, Kacper Kowalski, Marcelina Makowska, Maciej Okoń, Alicja Kulig, Czesława Michalak, Wojciech Multan, Adam Pytka, Piotr Ignaciuk, Adam Ikwanty Patryk Mamcarz, Tymoteusz Środa, Natalia Szember. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Wojciech i Anna Gozdek, Czesłw i Krystyna Szczepańscy, Stanisław i Irena Frankiewicz, Adam i Renata Jakubczuk, Lewen i Emilia Lipiec, Wojciech i Agnieszka Widz, Robert i Katarzyna Twardowscy, Adam i Anna Synderkiewicz, Piotr i Barbara Szymczyk.