1. Dziś druga niedziela miesiąca. Taca na cele inwestycyjne Parafii. Za ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dziś odbywa się doroczne liczenie wiernych w kościołach.
  3. Na prośbę Fundacji „Warta Uwagi” wystawiamy pojemnik do zbiórki dobrych, a nieprzydatnych już dla właścicieli ubrań. Zbiórka ubrań prowadzona jest w ramach akcji charytatywnej Ubrania do oddania przez lubelską fundację WARTA UWAGI. Dzięki zbiórce możliwa będzie pomoc seniorom z województwa lubelskiego i umożliwienie im aktywności fizycznej m.in. poprzez lekcje taneczne. Pojemnik na ubrania wystawiony będzie przed kościołem w najbliższą sobotę i niedzielę.
  4. Za tydzień przypada Dzień Papieski. Ks. Emil Mazur dostarczy nam jak co roku wadowickie kremówki. Rozdawane będą one za dowolną ofiarą. Wszystko, co przekroczy kwotę 5,2 PLN wesprze Stypendium misyjne Fundacji pod Damaszkiem. Dla tych, którzy zechcą wesprzeć stypendia Fundacji Dzieło Trzeciego Tysiąclecia wystawiona będzie puszka przy wyjściu z kościoła.
  5. Dziś Harcerki i Harcerze z ZHR prowadzą nabór do drużyn harcerskich. Dzieci z klas 5 – 7 SP zapraszamy do zainteresowania się tematyką. Po wyjściu z kościoła przedstawiciele Związku udzielają niezbędnych informacji i prowadzą rekrutację.
  6. Zapraszam na nabożeństwo różańcowe codziennie o 16:30. We czwartek z racji 13 go, nabożeństwo różańcowe również o 22:30 Różaniec Fatimski z procesją światła a po nim od 23:00 do północy Godzina Święta. Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej.
  7. Przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przed kościołem kawa i herbata misyjna.
  8. W najbliższym tygodniu życzenia urodzinowe przyjmują: Jerzy Forysiak, Przemysław Kalinowski, Maksymilian Startek, Julia Bogusław, Honorata Smolińska, Jakub Synderkiewicz, Kacper Żywicki, Aleksandra Górska, Filip Obara, Andrzej Prażmo, Maciej Talik, Gabriel Olszak, Rozalia Kunka, Małgorzata Stachniak. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Aneta i Marek Świderscy, Agnieszka i Paweł Gorajscy, Anna i Andrzej Rysak, Ewa i Jarosław Kwiatkowscy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.