1. Dziś w Kościele w Polsce obchodzimy Dzień Papieski na pamiątkę wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Z tej racji w całej Polsce odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Trzeciego Tysiąclecia. U nas puszka wystawiona jest w barwach papieskich przy wyjściu z kościoła. W naszej diecezji na upamiętnienie Dnia Papieskiego rozdawane są wadowickie kremówki, z których dochód wspiera Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej oraz nasze wszystko, co wpływa ponad 5,2 PLN nasze Stypendium Misyjne. Za zaangażowanie składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. Trwa zbiórka używanej odzieży w ramach akcji charytatywnej Ubrania do oddania przez lubelską fundację WARTA UWAGI. Dzięki zbiórce możliwa będzie pomoc seniorom z województwa lubelskiego i umożliwienie im aktywności fizycznej m.in. poprzez lekcje taneczne. Pojemnik na odzież wystawiony przed kościołem.
  3. Zapraszam na nabożeństwo różańcowe codziennie o 16:30 zaś od 23:00 do północy Godzina Święta. Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej.
  4. Przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przed kościołem kawa i herbata misyjna.
  5. W sobotę 22 go liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Msza św. o 16:00, we środę wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszko, msze św. o 16:00 i 17:00. Serdecznie zapraszam.
  6. Mamy wolne intencje mszy św. Od grudnia możemy też przyjąć na mszę św. gregoriańską.
  7. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Helena Karkosza, Sławomir Wójcik, Robert Suski, Kacper Lewandowski, Bianka Gawłowska, Zofia Kuzioła, Michał Olszewski, Katarzyna Rychter, Agnieszka Widz, Tomasz Zgierski, Ewa Dąbrowska, Katarzyna Głaz, Monika Miącz. Swoją rocznicę ślubu obchodzą: Piotr i Celina Wężyk.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.