1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – NMP Matki Kościoła. Jutro msze św. o 16:00 i 17:00.
  2. Z racji ostatniej niedzieli miesiąca Fundacja pod Damaszkiem rozdaje dziś Boże Krówki, zbierając ofiary do puszki na kwiaty do naszego kościoła.
  3. Dziś po mszy św. o godz. 17:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. Spotkanie Rady Parafialnej dziś o godz. 19:00 w sali na górze.
  5. We czwartek Godzina Święta od 23:00 do północy.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 15:30. Wizyty u chorych od 8:30. W sobotę litania do Matki Bożej po nabożeństwie czerwcowym. Różaniec po mszy św. o godz. 17:00.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 11:00.
  8. KGW Marysieńki wraz z Sołectwem Marysin, KGW Natalki i Fundacją pod Damaszkiem serdecznie zaprasza na piknik Szczęśliwego Dzieciństwo w najbliższą niedzielę w godzinach 11-14 przy szkole w Snopkowie. W programie m.in. warsztaty, animacje, występy artystyczne i miasteczko ruchu dla dzieci z rowerkami lub hulajnogami.
  9. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Jan Godula, Małgorzata Taras, Kacper Wilkołaski, Bożena Dzimira – Rzepakowska, Katarzyna Szczepaniak, Halina Struzik, Mikołaj Suszek, Wiktoria Woźniak, Bożena Zgierska, Marzena Dudkowska, Anna Jenda, Maria Kowlsska, Krzysztof Krupa, Julia Poleszak, Hanna Drozd, Janina Łukasiewicz, Tomasz Wężyk, Paweł Kludacz, Małgorzata Lis, Stanisław Płecha, Łukasz Przychodzeń, Marcin Siennicki, Franciszek Kamala, Julia Świderska, Karolina Żmuda. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Andrzej i Joanna Kołtunik, Michał i Małgorzata Juszkiewicz, Tomasz i Anna Janczak, Piotr i Jolanta Jabłońscy, Dariusz i Anna Klocek, Piotr i Aneta Kubik.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.