1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 11:00.
  2. W najbliższy czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w układzie niedzielnym. Msza św. z procesją do czterech kapliczek o 12:30. Bardzo proszę rejony odpowiedzialne za kapliczki o wcześniejsze przygotowanie do procesji. Uporządkowanie i przyozdobienie. Na procesję zapraszamy dzieci I komunijne i rocznicowe w strojach. Dziewczynki zapraszam do sypania kwiatków, chłopców do niesienia różańca.
  3. KGW Marysieńki wraz z Sołectwem Marysin, KGW Natalki i Fundacją pod Damaszkiem serdecznie zaprasza na piknik Szczęśliwego Dzieciństwo dziś w godzinach 11-14 przy szkole w Snopkowie.
  4. Zapraszam codziennie na nabożeństwo do NSPJ codziennie o godz. 16:30. W oktawie Bożego Ciała litanię do NSPJ będziemy śpiewać w czasie procesji eucharystycznej dokoła kościoła. W najbliższy czwartek nie będzie Godziny Świętej.
  5. Fundacja pod Damaszkiem poszukuje do współpracy osoby o zdolnościach florystycznych, potrafiących tworzyć kompozycje kwiatowe.
  6. Fundacja zaprasza na pielgrzymki do Lourdes, Ziemi Świętej oraz w listopadzie do Iraku i Kuwejtu.
  7. Zbiórka ministrancka we wtorek przed Bożym Ciałem.
  8. Poświęcenia pól w parafii: Natalin, sobota godz. 18:00, Marysin, niedziela godz. 14:00, Snopków poniedziałek, rozpoczęcie mszą św. o godz. 17:00 w kościele, później procesja w stronę Jastkowa.
  9. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Adrian Jawiarczyk, Tomasz Krawczyński, Stanisław Kusyk, Elżbieta Sagan, Karina Siennicka, Piotr Matyjaszek, Oliwia Środa, Elżbieta Talik, Katarzyna Wajler, Damian Weskida, Bożena Wilk, Andrzej Włoch, Wiktoria Brodziak, Jacek Kowalski, Marcin Mormol, Maja Szczepaniak, Zdzisław Wachowski, Gabriela Czech, Mikołaj Kołtunik, Leszek Przeździak, Tomasz Stolarski, Ewa Świderska, Agnieszka Dubaj, Barbara Lipiec, Franciszek Zyska, Liliana Zyska, Mateusz Gołębiewski, Joanna Kołtunik, Joanna Michalak, Karol Żywicki, Julia Gabryś, Teresa Gołąb, Irena Herman, Adam Rzemieniak, Sławomir Weskida, Zofia Wróbel, Kamil Zaborski. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Paweł i Małgorzata Pietrusewicz, Dariusz i Iwona Sierżęga, Robert i Aneta Suscy, Marek i Beata Tomaszewscy, Mirosław i Agnieszka Pawłot, Józef i Marta Pietrzak, Marian i Bożena Wilk, Piotr i Lidia Kropiewniccy, Jerzy i Bożena Olszewscy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.