1. Dziś druga niedziela miesiąca. Taca na cele inwestycyjne Parafii. Za ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 2. Dziś o godz. 14:00 poświęcenie pól w Marysinie, jutro mszą św. o 17:00 rozpoczniemy poświęcenie pól w Snopkowie.
 3. Codziennie nabożeństwo do Najświętszego serca Pana Jezusa o godz. 16:30.
 4. We wtorek po mszy św. o godz. 17:00 spotkanie młodzieży przystępującej za dwa tygodnie do sakramentu bierzmowania. Na spotkanie zapraszam także rodziców kandydatów. Próby przed bierzmowaniem odbędą się także w piątek i sobotę po mszach św. o 17:00.
 5. We czwartek uroczyste zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Do środy włącznie z procesją eucharystyczną ruszamy zaraz po odśpiewaniu litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa, we czwartek natomiast procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy po mszy św. o godz. 17:00.
 6. We czwartek Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej od 23:00 do północy.
 7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o 16:00 i 17:00. Nie ma w ten dzień postu.
 8. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Msza św. ze wspomnienia o godz. 16:00.
 9. Mamy wolne intencje na miesiące wakacyjne. Zainteresowanych proszę o wcześniejszą rezerwację, gdyż jest to okres urlopowy, nie będą wówczas przyjmowane koncelebry.
 10. Dzieci i młodzież i dorosłych zapraszamy do tworzonego klubu szachowego. Spotkania z instruktorem będą odbywać się także w czasie wakacji, stąd prośba o szybką decyzję.
 11. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lourdes, La Salete, Ars i innych sanktuariów francuskich. Wylot 12 lipca. Zapraszamy także na pielgrzymkę do Ziemi Świętej – początek 29 sierpnia, oraz do Iraku (początku wędrówki Abrahama) w listopadzie.
 12. 25 czerwca, w niedzielę odbędzie się wizytacja kanoniczna w naszej parafii. Gościć będziemy ks. Biskupa Adama Baba. Na mszy św. 12:30 udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Spotkanie z Radą Parafialną zaplanowane jest tego dnia po mszy św. o godz. 9:00.
 13. Porządek wakacyjny mszy św. i nabożeństw w naszej parafii zaczynamy 1 lipca, kończymy 31 sierpnia. Oznacza to, iż w niedziele w miesiącach lipca i sierpnia nie ma mszy św. o godz. 17:00. W lipcu i sierpniu nie będzie też nabożeństwa Godzina Święta. W miesiącach wakacyjnych wizyty u chorych każdorazowo na wezwanie. Nie będzie regularnych odwiedzin w lipcu i sierpniu.
 14. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Anna Szczepańska, Zofia Drozd, Maria Gamoń, Leszek Sosnowski, Aleksandra Widz, Nadia Dudek, Piotr Kniaziuk, Angelika Kuwałek, Bartosz Olszewski, Janina Roszkiewicz, Teresa Teter, Mateusz Bojarski, Maksymilian Okoń, Teresa Sieńczyk, Natalia Gryglicka, Agnieszka Harasim, Danuta Podstawka, Szymon Kuwałek, Bogusława Pyra, Wojciech Gryglicki, Mikołaj Lorek. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Grzegorz i Halina Kaweccy, Jacek i Izabela Smolińscy, Paweł i Ewa Szczepaniak, Sławomir i Ewa Grzegorczyk, Kamil i Monika Kasperek, Tomasz i Bożena Zgierscy, Marcin i Agnieszka Mroczek, Zbigniew i Joanna Grądek, Wiesław i Elżbieta Talik.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.