1. Codziennie nabożeństwo do Najświętszego serca Pana Jezusa o godz. 16:30.
  2. We wtorek i czwartek po mszy św. o godz. 17:00 spotkanie młodzieży przystępującej w niedzielę do sakramentu bierzmowania. W piątek sprzątanie kościoła.
  3. We czwartek Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej od 23:00 do północy.
  4. W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. z uroczystości o godz. 16:00.
  5. Mamy wolne intencje na miesiące wakacyjne. Zainteresowanych proszę o wcześniejszą rezerwację, gdyż jest to okres urlopowy, nie będą wówczas przyjmowane koncelebry.
  6. Dzieci i młodzież i dorosłych zapraszamy do tworzonego klubu szachowego. Spotkania z instruktorem będą odbywać się także w czasie wakacji, stąd prośba o szybką decyzję.
  7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lourdes, La Salete, Ars i innych sanktuariów francuskich. Wylot 12 lipca. Zapraszamy także na pielgrzymkę do Ziemi Świętej – początek 29 sierpnia, oraz do Iraku (początku wędrówki Abrahama) w listopadzie.
  8. 25 czerwca, w niedzielę odbędzie się wizytacja kanoniczna w naszej parafii. Gościć będziemy ks. Biskupa Adama Baba. Na mszy św. 12:30 udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Spotkanie z Radą Parafialną zaplanowane jest tego dnia po mszy św. o godz. 9:00.
  9. Koło Gospodyń Wiejskich w Snopkowie, Radny oraz oraz Rada Sołecka zapraszają na festyn rodzinny „Powitanie lata”, który odbędzie się w najbliższą sobotę 24 czerwca na boisku w parku od godz.15:00.
  10. Sołtys Marysina zaprasza dnia 21 czerwca na zebranie sołeckie do Tessy przy ul. Ziemskiej 86. Pierwszy termin spotkania 17:30, drugi 17:45. W programie spotkania: Zmiany w budżecie na rok 2023, spotkanie z posterunkowym, sprawy bieżące oraz głosy i wnioski mieszkańców.
  11. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Tomasz Deneka, Janina Drozd, Konrad Kostyła, Alicja Kubik, Alicja Michałowska, Julia Pastusiak, Szymon Kostyła Małgorzata Kuwałek, Aleksander Zawacki, Bogdan Kocot, Mateusz Kuzioła, Zbigniew Michałowski, Zbigniew Skiba, Agnieszka Ciuraj, Paulina Gąska, Natalia Wilkołaska, Mateusz Gamoń, Maja Karkosza, Tadeusz Marzec,, Aneta Karpińska, Adrianna Pitek, Agnieszka Pytka, Olga Zawolska. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Zbigniew i Maria Skiba, Paweł i Justyna Kamińscy, Jarosław i Magdalena Olszak, Andrzej i Barbara Kiliańscy, Jacek i Lena Kosaccy, Jerzy i Maria Osuch, Edward i Stanisława Płecha, Piotr i Wiesława Gołębiewscy, Mariusz i Magdalena Turek, Józef i Jolanta Kuzioła, Sławomir i Ewelina Kowalscy. Przedwczoraj zmarł nasz parafianin śp. Adam Pytka. Pogrzeb odbędzie się w kościele i na cmentarzu w Nasutowie we wtorek o godz. 15:00.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.