1. Dziś gościmy w parafii ks. Biskupa Adama Baba z wizytacją kanoniczną. Na mszy św. o godz. 12.30 ks. Biskup udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
  2. W czasie wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia nie będzie w niedzielę mszy św. o godz. 17:00. Msze św. na tygodniu pozostają bez zmian. W czasie wakacji nie będzie też nabożeństwa Godzina Święta.
  3. Jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca Fundacja pod Damaszkiem zaprasza po każdej mszy do częstowania się „Bożymi Krówkami”. Przy tej okazji możemy złożyć ofiarę na kwiaty do naszego kościoła.
  4. Mamy wolne intencje na miesiąc sierpień i kolejne miesiące roku.
  5. We czwartek uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte z uroczystości o 16:00 i 17:00.
  6. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Julia Kasperek, Jagoda Kowalska, Julia Suszek, Anna Szymańska, Natalia Ciszewska, Edyta Duluk, Magdalena Gontarz, Wojciech Harasim, Krystyna Krzyżanowska, Patryk Zaborski, Jarosław Grządka, Anna Ikwanty, Mateusz Józefczuk, Bartosz Lipski, Helena Lis, Maria Skiba, Małgorzata Głowacka, Andrzej Jedliczko, Irena Pilewska, Barbara Szymańska, Marzena Adamek, Kazimiera Baran, Marcin Czajka, Krzysztof Pastusiak, Dariusz Roszkiewicz, Olga Jabłońska, Agata Ścirka, Henryk Gdula, Marzena Gontarz, Mirosław Gontarz, Halina Jagoszewska Macudzińska, Paulina Zeliszewska Duk. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Krzysztof i Katarzyna Głaz, Andrzej i Hanna Warda, Janusz i Joanna Gruszkowscy, Leszek i Alfreda Mydlarz, Jacek i Izabela Puchacz, Krzysztof i Jadwiga Kuzioła, Arkadiusz i Edyta Duluk, Michał i Agnieszka Frankiewicz, Wojciech i Anna Krzyżanowscy, Wiesław i Janina Łukasiewicz.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.