1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 11:00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Proboszcz parafii składa z serca płynące podziękowanie wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania i przeżycie wizytacji biskupiej, jaka miała miejsce w minioną niedzielę w naszej parafii. Szczególne podziękowania paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Snopkowie za przyjęcie i ugoszczenie księdza Biskupa i kapłanów w świetlicy Koła.
  3. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 15:30.
  4. Przypominam, że w miesiącach lipcu i sierpniu w niedzielę nie ma mszy św. o godz. 17:00. Na tygodniu natomiast msze odprawiają się bez zmian. Nie ma też w czasie wakacji nabożeństwa Godzina Święta.
  5. Zostały trzy ostatnie miejsca na pielgrzymkę do Lourdes. Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej (29 sierpnia – 06 września) oraz w październiku do Japonii (szlakiem św. Maksymiliana Kolbe) oraz do Iraku (Szlakiem Abrahama). Informacje u ks. Proboszcza oraz w Fundacji pod Damaszkiem.
  6. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla pielgrzymów udających się do Francji w niedzielę 9 lipca po mszy św. o godz. 12:30.
  7. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Bożena Czerwonka, Łukasz Górski, Robert Mielniczuk, Krzysztof Pytka, Julia Tomaszewska, Oliwier Widomski, Ewa Kaleta, Andrzej Makowski, Joanna Szadkowska, Piotr Środa, Wojciech Widz, Adrianna Dolecka, Paweł Jabłoński, Filip Sobczyński, Paweł Wielgus, Justyna Czerwonka, Aurelia Mormol, Irena Skoczylas, Oliwia Wilk, Agnieszka Gębala, Piotr Nakonieczny, Radosław Karpiński, Joanna Kasperek, Magdalena Opieczyńska, Oliwia Ścierka, Wojciech Biesak, Marcin Krzyżanowski, Ryszard Mierzicki. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Krzysztof i Jolanta Obara, Kamil i Lidia Sikora, Paweł i Agata Szczepaniak, Artur i Barbara Sagan, Ryszrd i Teresa Mierziccy, Grzegorz i Anna Widomscy, Mariusz i Katarzyna Jawiarczyk, Tomasz i Katarzyna Szczepaniak, Dariusz i Krystyna Dąbrowscy, Sławomir i Joanna Pastuszak, Wacław i Jadwiga Sapała, Dariusz i Monika Flis.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.