1. W najbliższym tygodniu wypada wspomnienie liturgiczne św. Krzysztofa – patrona kierowców. Msza św. w intencji kierowców oraz poświęcenie samochodów we wtorek o godz. 17:00. Tego dnia Kościół celebruje również święto św. Jakuba Apostoła. 26 go sierpnia wypada święto św. Joachima i Anny – rodziców NMP. Msze św. o 16:00 i 17:00.
  2. Do środy trwają w parafiach zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.
  3. Zmarła nasza parafianka śp. Anna Jarmuł. Pogrzeb jutro o godz. 12:00. Msza . u nas w kościele, następnie pochówek na cmentarzu w Jastkowie.
  4. W następną niedzielę wypada ostatnia niedziela miesiąca. Rozdawać będziemy Boże Krówki zbierając ofiara na kwiaty do naszego Kościoła.
  5. Przy wyjściu kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przed kościołem kawa misyjna.
  6. Są wolne intencje na miesiąc sierpień i kolejne miesiące roku. Od września możemy przyjąć na mszę św. gregoriańską. Jest obecny pośród nas ks. Profesor. Oznacza to, że możemy przyjąć dodatkowe intencje mszy św. na najbliższe trzy tygodnie zarówno na tygodniu jak i w niedzielę.
  7. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Ewelina Jabłońska, Aleksandra Kluch, Jacek Machaj, Anna Rowińska, Magdalena Górska, Wiktoria Janusz, Marian Wilk, Lidia Bożemska, Maja Głaz, Anna Kieszko, Anna Sanecka, Zuzanna Świderska, Agnieszka Weinberger, Zygmynt Górski, Szymon Miącz, Mateusz Okoń, Mateusz Wiater, Elżbieta Duk, Ryszard Siwek. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Grzegorz i Monika Miącz, Konrad i Ewa Dąbrowscy, Tomasz i Monika Deneka, Mariusz i Iwona Duchalscy, Andrzej i Maria Prażmo, Marek i Katarzyna Stadejek, Robert i Małgorzata Duma, Sławomir i Ewa Gabryś, Piotr i Renata Podstawka, Łukasz i Anna Czech, Robert i Monika Namięta, Krzysztof i Jolanta Niedźwieccy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.