1. Dziś wypada ostatnia niedziela miesiąca. Rozdajemy Boże Krówki zbierając ofiara na kwiaty do naszego Kościoła.
  2. Przy wyjściu kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przed kościołem kawa misyjna.
  3. Są wolne intencje na miesiąc sierpień i kolejne miesiące roku. Od września możemy przyjąć na mszę św. gregoriańską. Jest obecny pośród nas ks. Profesor. Oznacza to, że możemy przyjąć dodatkowe intencje mszy św. na najbliższe dni.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź od 15:30 do 16:00 oraz od 16:30 do 17:00. Nabożeństwo ku czci NSPJ po mszy św. o godz.. 17:00. W sobotę adoracja NS oraz cząstka różańca o godz. 16:30.
  5. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Anna Majewska Wójcik, Magdalena Rożen, Antoni Duk, Jerzy Halczuk, Julia Kłapeć, Alicja Smolińska, Leszek Stachniak, Piotr Kuwałek, Tomasz Urban, Mateusz Wójtowicz, Milena Czech, Krzysztof Drozd, Maria Kostyła, Grzegorz Mroczek, Maja Wachowska, Aneta Zawacka, Lena Gryglicka, Małgorzata Kalinowska, Kornelia Karpińska. Swoje rocznice ślubui obchodzą: Marcin i Ada Bochenek, Bogdan i Dorota Kocot, Michał i Agata Kamala, Piotr i Bożena Macieszczuk, Przemysław i Justyna Sanoccy, Tomasz i Beata Komorowscy, Grzegorz i Alicja Ciorgoń, Tomasz i Anna Jenda, Tomasz i Barbara Lipiec, Rafał i Paulina Mazur.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.