1. Dziś druga niedziela miesiąca. Taca na cele inwestycyjne Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dziś z racji 13 go zapraszamy na Różaniec fatimski o godz. 21:30
  3. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek mszy św. niedzielny. 9:00, 11:00 i 12:30
  4. W piątek, 18 go o 16:30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci naszej Patronki bł. Karoliny. Można zgłaszać własne intencje.
  5. Mamy wolne intencje na kolejne dni miesiąca, także w tym tygodniu. Od września możemy też przyjąć na mszę św. gregoriańską.
  6. Przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  7. Wójt Gminy Jastków oraz sołectwa Marysin Natalin zapraszają za tydzień na Dożynki Gminy Jastków. Rozpoczęcie mszą św. polową w parku przy urzędzie Gminy w Jastkowie o godz. 12:00.
  8. W odpowiedzi na Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski o pomoc dla dotkniętej powodziami Słowenii w kościołach Archidiecezji Lubelskiej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek dnia 15 sierpnia. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Katarzyna Jawiarczyk, Ignacy Małecki, Laura Reszka, Bartłomiej Gontarz, Alfreda Mydlarz, Mateusz Nowak, Konstanty Gorajski, Marian Gorajski, Jakub Gozdek, Katarzyna Grądek, Maria Prażmo, Kamil Kasperek, Grażyna Kawecka, Halina Kawecka, Paweł Sobczyński, Danuta Kucharzyk, Jagoda Próchniak, Jerzy Smoliński, Anna Kniaziuk, Emilia Reszka, Bożena Kołtunik, Tobiasz Mirosław. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Michał i Elżbieta Małyska, Patryk i Aneta Mamcarz, Krzysztof i Anita Kwiatkowscy, Tomasz i Iwona Lis, Henryk i Małgorzata Łakota, Michał i Renata Smaga, Marek i Agnieszka Czerwonka, Paweł i Anna Mirosław, Krzysztof i Agnieszka Pastusiak, Mariusz i Agnieszka Smolińscy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.