1. Dziś o godz, 12:00 uroczystą Mszą . polową w Jastkowie rozpoczną się doroczne uroczystości dożynkowe. Wójt Gminy oraz sołectwa Marysin i Natalin serdecznie zapraszają.
  2. W sobotę uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza św. z uroczystości o godz. 16:00.
  3. Mamy wolne intencje na msze św. w bieżącym tygodniu oraz w kolejne dni. Od września możemy przyjąć na mszę św. gregoriańską.
  4. Przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa niedzielnego. Przed kościołem kawa i herbata misyjna.
  5. Zapraszam na jednodniową pielgrzymkę do Strachocina, do św. Andrzeja Boboli. Pielgrzymka odbędzie się 9 września. Są jeszcze ostatnie miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która zaczyna się 29 sierpnia.
  6. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Magdalena Obara, Łukasz Kawecki, Zofia Krawczyk, Zuzanna Małecka, Mateusz Miącz, Wiesław Prażmo, Zbigniew Głowacki, Michał Kłapeć, Krzysztof Licewicz, Paulina Multan, Janusz Walacz, Mariusz Belniak, Janina Chybowska, Marcin Pniowski, Anna Zawiślak, Irena Gozdek, Małgorzata Maj, Zbigniew Mazurek, Aleksandra Ogrodnik, Maria Karpień. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Janusz i Anna Biszczanik, Paweł i Sylwia Jabłońscy, Witold i Krystyna Karasek, Lech i Justyna Karkosza, Grzegorz i Irena Podstawka, Grzegorz i Sabina Tarnowscy, Paweł i Małgorzata Maj.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.