1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Od tego miesiąca wracamy do układu mszy św. i nabożeństw sprzed wakacji. Tzn. w niedzielę wraca msza św. o godz. 17:00. We czwartki Godzina Święta od 23:00 do północy.
 3. Za tydzień zainaugurujemy modlitwą nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci i młodzież na mszę św. o 12:30 z przyborami szkolnymi. Dokonamy ich poświęcenia. Zwłaszcza zapraszamy dzieci rozpoczynające naukę w szkole.
 4. Zapisujemy dzieci na przygotowanie do I komunii św., oraz młodzież do bierzmowania. Proszę również narzeczonych planujących ślub w roku 2024 o zgłaszanie się celem rezerwacji terminów oraz zaplanowania nauk przedmałżeńskich.
 5. Mamy wolne intencje mszy św. także na najbliższy tydzień. Możemy także od zaraz przyjąć intencję na mszę św. gregoriańską.
 6. Za tydzień taca na potrzeby inwestycyjne parafii. Dzięki ofiarom wiernych spłaciliśmy remont schodów. Wykonawca jednak sugeruje dodatkowe wykonanie impregnacji, która zabezpieczy kamień przed warunkami zimowymi.
 7. W piątek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 16:00 i 17:00.
 8. W najbliższą sobotę udajemy się z jednodniową pielgrzymką do Strachocina, do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli. Mamy wolne miejsca, zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Planujemy wyjazd spod naszego kościoła o godz.. 6:00. Powrót w godzinach wieczornych. Koszt na dziś dzień 200 zł. Jeśli zbierze się więcej chętnych, cena ulegnie stosownemu obniżeniu.
 9. Przed kościołem kawa misyjna, przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
 10. Sołtys i Rada sołecka Marysina wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu serdecznie zapraszam na festynu rodzinny „POZNAJ SĄSIADA” w Marysinie w najbliższą sobotę 9 września. Start godz. 13:00 Miejsce: działka przy boisku sportowym w Marysinie ul. Barwna.
 11. 17 września, po mszy św. o godz. 12:30 zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe uczestników tegorocznych pielgrzymek – Do Ziemi Świętej, Włoch, Francji i Fatimy.
 12. Zapraszamy na pielgrzymkę do Japonii, śladami św. Maksymilian Kolbe. Programy przy wyjściu z Kościoła. Cena zmienna, w zależności od cen biletów i kursu Jena.
 13. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Dorota Kocot, Nikodem Załuski, Patryk Kowalski, Anna Krzyżanowska, Waldemar Żmudziak, Kacper Kowalski, Marcelina Makowska, Maciej Okoń, Krzysztof Ciuraj, Zuzanna Grabowska, Karolina Ikwanty, Paulina Kawecka, Alicja Kulig, Marian Rożen, Magdalena Sagan, Czesława Michalak, Wojciech Multan, Barbara Cymbura, Piotr Ignaciuk, Adam Ikwanty, Patryk Mamcarz, Tymoteusz Środa, Mateusz Talik, Katarzyna Jagiełło, Hanna Próchniak, Wacław Sapała, Swoje rocznice ślubu obchodzą: Anna i Dariusz Kieszko, Kazimierz i Wiesława Kowalscy, Piotr i Marzena Sadło, Wojciech i Anna Gozdek, Szymon i Katarzyna Przekora, Czesław i Krystyna Szczepańscy, Stanisław i Irena Frankiewicz, Bogusław i Anna Nowak, Adam i Renata Jakubczuk, Lewen i Emilia Lipiec, Wojciech i Agnieszka Widz, Piotr i Magdalena Rożen, Robert i Katarzyna Twardowscy, Adam i Anna Synderkiewicz, Piotr i Barbara Szymczyk.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.