1. Dziś II niedziela miesiąca, taca na cele inwestycyjne Parafii. Za ofiary składamy Bóg zapłać.
  2. W piątek, 13 października ostatni Różaniec Fatimski w tym roku. Zapraszam na 21:30.
  3. Cały miesiąc październik nabożeństwo różańcowe o 16:30. Przez październik również odprawiane są msze św. o godz. 7:00. Wyjątkiem będzie najbliższa sobota, zamiast o 7:00 będzie dodatkowa msza o 15:30.
  4. Za tydzień Dzień Papieski. Będziemy częstować wadowickimi kremówkami. Wszystko, co pozostanie po uregulowaniu rachunku trafi na Stypendium Misyjne. Będzie też wystawiona puszka na ogólnopolską zbiórkę Dzieło III Tysiąclecia.
  5. Zapraszamy na pielgrzymki. Rekolekcje w Ziemi Świętej – przyjmujemy zapisy, ale wyjazd będzie uzależniony od sytuacji międzynarodowej na Bliskim Wschodzie. W grudniu zapraszam na rekolekcje adwentowe w Loreto, zaś za dwa tygodnie w sobotę zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej i Zabawy.
  6. Przy wyjściu z Kościoła Gość Niedzielny za dowolną ofiarą, polecam także publikację „Różaniec z rodziną Ulmów”.
  7. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Matryk Czarnecki, Michał Janczak, Małgorzata Janeczko, Adam Jaworski, Karol Jaworski, Wojciech Krawczyk, Rafał Taras, Hanna Warda, Jerzy Forysiak, Przemysław Kalinowski, Maksymilian Startek, Dorota Zawacka, Julia Bogusław, Edyta Chołota, Honorata Smolińska, Jakub Synderkiewicz, Kacper Żywicki, Aleksandra Górska, Filip Obara, Andrzej Prażmo, Maciej Talik, Dorota Kowalska, Gabriel Olszak, Michał Podstawka, Artur Sagan, Rozalia Kunka, Agnieszka Skrzypek, Małgorzata Stachniak, Iwona Flis, Wioletta Stasiak. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Błażej i Agata Wróbel, Marek i Aneta Świderscy, Marcin i Edyta Pniowscy, Paweł i Agnieszka Gorajscy, Michał i Joanna Kasperek, Andrzej i Anna Rysak, Jarosław i Ewa Kwiatkowscy, Roman i Marta Śpiewak.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.