1. Dziś taca na cele inwestycyjne Parafii. Bóg zapłać kolejnym darczyńcom. Ofiary 200 i 250 zł na cele parafialne oraz 150 i 200 zł na Fundację z przeznaczeniem na prace wykończeniowe nowej siedziby Fundacji oraz trzy wpłaty po 100 zł za pośrednictwem portalu zrzutka ma ten sam cel. Bóg zapłać także za wpłaty za pośrednictwem zrzutka na zakup defibrylatora. Bóg zapłać Pani Urszuli (naszej sąsiadce) za podarowanie odbiornika telewizyjnego do sali na górze dla potrzeb duszpasterskich.
  2. W Najbliższą sobotę przypada doroczna uroczystość odpustowa ku czci naszej Patronki bł. Karoliny Kózkówny. Uroczysta suma odpustowa o godz. 18:00. Tego dnia nie ma mszy św. o 17:00. Różaniec wypominkowy tego dnia po mszy św. o 16:00.
  3. KGW SNOPKÓW zachęca do zbiórki na zakup defibrylatora AED, który pomoże ratować życie w Snopkowie i okolicy. Nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie czas, żeby z niego skorzystać. Może być sytuacja, że jest za daleko i przez to traci się szanse ( aż 70%)
  4. Codziennie różaniec za zmarłych o 16:30, dodatkowo niedziele po mszy św. o godz. 9:00.
  5. Mamy wolne intencje na grudzień. Możemy też przyjąć na mszę św. gregoriańską.
  6. Dziękuję mieszkańcom Osiedla za posprzątanie kościoła.
  7. Przed kościołem jest nowa dostawa kawy misyjnej. 20% ceny dystrybucji trafia na Stypendium Misyjne Fundacji pod Damaszkiem.
  8. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza dzieci i młodzież na Klub Szachowy w sobotę o godz. 13:00. Dziś po mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla dzieci i młodzieży w sprawie klubu bokserskiego. Na spotkania w sprawie koła wędkarskiego zapraszam w niedzielę za tydzień po mszy św. o 12:30.
  9. Zapraszamy do kontaktu rodziców dzieci, które zainteresowane są konsultacjami z j. angielskiego, j. hiszpańskiego i chemii. Przystań Wsparcia Życia Rodzinnego Fundacji pod Damaszkiem zaprasza do kontaktu osoby potrzebujące kontaktu z psychologiem.
  10. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe obchodzą: Rafał Biesak, Barbara Jabłońska, Tomasz Komorowski, Wiesław Łukasiewicz, Łukasz Marzycki, Marta Śpiewak, Zofia Zielińska, Andrzej Bogusław, Dariusz Brodziak, Maria Gontarz, Teresa Korol, Anna Mormol, Michalina Pietroń, Gabriela Mamcarz, Krystyna Namięta, Zbigniew Wróblewski, Marcin Bochenek, Bronisław Kołtunik, Beata Komorowska, Nikodem Macieszczuk, Barbara Stasiak, Łucja Chlebik, Mariusz Duchalski, Edyta Kowalska, Rafał Krupa, Dawid Małyska, Anna Gozdek. Swoją rocznicę ślubu obchodzą Bartosz i Mariola Olszewscy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.