1. W Najbliższą sobotę narodowe Święto Niepodległości. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy za Ojczyznę. Msze św. w porządku niedzielnym. KGW SNOPKÓW wraz z władzami lokalnymi jak co roku zaprasza wszystkich mieszkańców  11 listopada po mszy świętej o 11:00 na lokalne obchody Dnia Niepodległości  przy szkole.
  2. Życie ludzkie jest bezcenne. Dzisiaj główną przyczyną śmierci są choroby układu krążenia takie jak nagłe zatrzymanie krążenia. Każda minuta jest wówczas ma wagę złota. Zanim przyjedzie pogotowie, każdy z nas może pomóc używając defibrylatora AED. Jest to urządzenia ratujące życie, stworzone z myślą o każdym, bez względu na poziom wcześniejszego przeszkolenia medycznego. Dzięki intuicyjnym instrukcjom graficzno-głosowym oraz automatycznemu dostosowaniu tempa działań, nikt nie pozostaje bezradny w sytuacji nagłego zatrzymania akcji serca. To rewolucyjne rozwiązanie sprawia, że udzielanie pierwszej pomocy staje się prostsze i bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej, znacząco zwiększając szanse na ratowanie życia w decydujących momentach. KGW Snopków za tydzień w niedzielę  po każdej mszy przeprowadzi zbiórkę na zakup defibrylatora AED, który będzie zainstalowany w Snopkowie, w miejscu ogólnie dostępnym i będzie służył nam wszystkim. Na ten cel można już przekazywać wpłaty poprzez portal zrzutka.pl. Link do zrzutki dostępny na fanpage Parafii.
  3. Codziennie różaniec za zmarłych o 16:30, dodatkowo niedziele i Święto Niepodległości po mszy św. o godz. 9:00.
  4. Przed kościołem jest nowa dostawa kawy misyjnej. 20% ceny dystrybucji trafia na Stypendium Misyjne Fundacji pod Damaszkiem.
  5. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza dzieci i młodzież na Klub Szachowy w sobotę o godz. 13:00. Natomiast w niedzielę za tydzień po mszy . o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla dzieci i młodzieży w sprawie klubu bokserskiego. Na spotkania w sprawie koła wędkarskiego, drużyny siatkarskiej i koszykarskiej zaprosimy w kolejnych terminach. Dorosłych, głównie rodziców dzieci szkolnych oraz młodzieży licealnej zapraszam w sobotę, (Święto Niepodległości) po mszy świętej o 17:00 na Rodzicielski Klub Filmowy. W programie projekcja filmu „Dziewczyńskie porachunki” a po projekcji dyskusja na temat problemów wychowawczych związanych z obecnością dzieci w Internecie.
  6. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Stanisław Kleniewski, Krzysztof Makowski, Emilia Orłowski, Elżbieta Pytka, Urszula Tylus, Sylwia Żmuda, Arkadiusz Jęczeń, Sławomir Kowalski, Grzegorz Widomski, Szczepan Kluch, Agnieszka Czerwonka, Iga Mucha, Karol Kassin – Lenik, Sylwia Próchniak, Wojciech Adamek, Igor Drozd, Magdalena Goździuk – Gontarz, Alicja Kluch, Ada Bochenek, Agnieszka Frankiewicz, Jakub Ikwanty, Leon Józefczuk, Oliwia Kamińska, Dominik Kamiński, Paulina Szczepańska, Jan Mazurek, Jan Wadowski

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.