1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Rozdajemy Boże Krówki zbierając ofiary na kwiaty do naszego kościoła.
  2. Przed kościołem jest nowa dostawa kawy misyjnej. 20% ceny dystrybucji trafia na Stypendium Misyjne Fundacji pod Damaszkiem z którego pokrywamy m.in. opłaty za studia i akademik dla naszej Stypendystki. Wszystko, co pozostanie po uregulowaniu rachunku również trafia na Stypendium Misyjne.
  3. W najbliższym tygodniu Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych. Msze św. 1 listopada w układzie niedzielnym. Będzie też dodatkowa msza św. o godz. 7:00 z myślą o tych, którzy rano wyjeżdżają na groby. 2 listopada msze św. o 16:00, 17:00 i o 18:00 za zmarłych Parafian. 1 listopada o 16:30 nabożeństwo za zmarłych a 2 listopada o 16:30 różaniec wypominkowy za zmarłych w ciągu ostatniego roku. Od 3 listopada czytamy wypominki polecone przez wiernych. Codziennie o 16:30.
  4. Spotkanie Rady Parafialnej dziś po mszy św. o 17:00
  5. Scholka spotyka się w sobotę o 12:00, Klub Szachowy o 13:00.
  6. Bóg zapłać darczyńcom i ofiarodawcom. W ubiegłą niedzielę poświęciliśmy rozpoczęcie prac wykończeniowych w nowym lokalu Fundacji w Lublinie przy u. Wyczółkowskiego. Do grona naszych darczyńców dołączyli kolejni. Za kwotę 8 tys. zł. Zakupione zostały materiały na wykonanie ścianek działowych w lokalu. Potrzebujemy jeszcze klejów do położenia posadzki, elementów do wykonania sufitu, drzwi wewnętrznych oraz wyposażenia toalety. Dziękuję za każdy grosz i każdą formę wsparcia.
  7. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Wizyty u chorych od 8:30, spowiedź od 15:30, spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po mszy św. o 17:00.
  8. Mamy wolne intencje na listopad. Na najbliższy tydzień możemy przyjąć koncelebry. Ojciec Waldemar jest dostępny prze najbliższe dni. Od grudnia możemy też przyjąć na msze św. gregoriańskie.
  9. Wyłożone są kartki wypominkowe. Podobnie jak rok temu, proszę o zaznaczanie daty, kiedy chcemy aby imona polecanych przez nas zmarłych były wyczytywane. Terminy niedziel oraz 11.11 proszę też zaznaczyć, czy to ma być 16:30, czy o mszy o 9:00.
  10. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Filip Kawecki, Rozalia Chlebik, Mateusz Janczak, Przemysław Sanocki, Jacek Kostera, Wiktor Wilk, Maria Felicjan, Zofia Matysiak, Piotr Kaszewski, Anna Olszewska, Agata Kuwałek, Szymon Przekora, Dariusz Smoliński, Anna Urban – Umkiewicz. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Andrzej i Krystyna Krzyżanowscy, Konrad i Joanna Kostyła.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.