1. Wczoraj obchodziliśmy doroczną uroczystość odpustową ku czci naszej Patronki, bł. Karoliny. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia tej uroczystości. O. Łukaszowi za Słowo Boże i przewodniczenie Sumie Odpustowej, Panu Maciejowi za pomalowanie zakrystii, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich Snopków odpustową obiadokolację dla księży. Wam wszystkim za udział w uroczystości.
  2. Tydzień temu tacę inwestycyjną zebraliśmy 3698 PLN. Bóg zapłać! Te pieniądze stanowią już pierwsze oszczędności na czekający nas remont dachu kościoła. Bóg zapłać również za darowiznę na potrzeby Parafii w wysokości 500 zł. Dziękuję także za wpłaty za pośrednictwem portalu zrzutka na Akademię Prawdy, Dobra i Piękna im św. Ojca Pio oraz na zakup defibrylatora.
  3. W minionym tygodniu wykonane zostały poręczne na schodach oraz zamówione dalsze elementy konstrukcji poręczy.
  4. Codziennie różaniec za zmarłych o 16:30, dodatkowo niedziele po mszy św. o godz. 9:00.
  5. Mamy wolne intencje na grudzień. Możemy też przyjąć na mszę św. gregoriańską.
  6. Dziękuję mieszkańcom Osiedla za posprzątanie kościoła.
  7. Przed kościołem jest nowa dostawa kawy misyjnej. 20% ceny dystrybucji trafia na Stypendium Misyjne Fundacji pod Damaszkiem.
  8. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza dzieci i młodzież na Klub Szachowy w sobotę o godz. 13:00. Dziś po mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie koła wędkarskiego.
  9. Zapraszamy do kontaktu rodziców dzieci, które zainteresowane są konsultacjami z j. angielskiego i chemii. Przystań Wsparcia Życia Rodzinnego Fundacji pod Damaszkiem zaprasza do kontaktu osoby potrzebujące kontaktu z psychologiem.
  10. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Mieczysław Fornal, Iwona Gambrys, Zbigniew Grądek, Elżbieta Hanc, Magdalena Matyjaszek, Alicja Opieczyńska, Jan Pałkowski, Rafał Wilk, Marcel Kasiczak, Barbara Szymczyk, Bartłomiej Szymczyk, Jerzy Kowalski, Ewa Gabryś, Szymon Wolfram, Krzysztof Zaręba, Marek Czerwonka, Franciszek Frankiewicz, Maria Kula, Jan Mamcarz, Bartosz Bochenek, Katarzyna Gutek, Andrzej Namięta, Hanna Hołota, Aniela Górska, Michał Kasperek, Katarzyna Prażmo, Zuzanna Szczepaniak. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Jan i Wacława Suscy, Piotr i Klaudia Świderscy, Marek i Grażyna Saneccy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.