1. Dziś Niedziela Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego, a zarazem ostatnia niedziela miesiąca. Fundacja pod Damaszkiem częstuje Bożymi Krówkami, zbierając datki na Akademię Prawdy, Dobra i Piękna im. Św. Ojca Pio.
  2. W piątek rozpoczynamy nasze adwentowe rekolekcje. Okazja do spowiedzi od 15:30 w piątek i sobotę. W niedzielę pół godziny przed mszami św. oraz w czasie mszy. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi w piątek i sobotę o 16:00 i 17:00. W pierwszy piątek wizyty u chorych od 8:30. Nabożeństwo I Piątku i I soboty po mszach o 17:00.
  3. Do końca listopada różaniec wypominkowy o 16:30.
  4. Za tydzień w niedzielę gospodynie z KGW SNOPKÓW zapraszają na kiermasz piernikowy z którego dochód będzie przeznaczony na zakup defibrylatora, który będzie służył mieszkańcom Snopkowa i okolic.
  5. Mamy wolne intencje na grudzień. Możemy też przyjąć na mszę św. gregoriańską.
  6. Dziękuję mieszkańcom Osiedla za posprzątanie kościoła.
  7. Przed kościołem jest nowa dostawa kawy misyjnej. 20% ceny dystrybucji trafia na Stypendium Misyjne Fundacji pod Damaszkiem.
  8. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza dzieci i młodzież na Klub Szachowy w sobotę o godz. 13:00.
  9. Dziś po mszy św. o godz. 17:00 spotkanie Rady Parafialnej.
  10. Zapraszamy do kontaktu rodziców dzieci, które zainteresowane są konsultacjami z j. angielskiego i chemii. Przystań Wsparcia Życia Rodzinnego Fundacji pod Damaszkiem zaprasza do kontaktu osoby potrzebujące kontaktu z psychologiem.
  11. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Andżelika Duluk, Rafał Mazur, Leszek Mydlarz, Zuzanna Przekora, Martyna Stasiak, Krzysztof Wiater, Janusz Gruszkowski, Robert Krawczyk, Jadwiga Sapała, Iwona Wilk, Krzysztof Drozd, Monika Karpińska, Wiesława Komotajtis, Grażyna Sanecka, Paweł Szczepaniak, Agata Szczepaniak,Konstancja Goździuk, Paweł Maj, Julia Mroczek, Jagoda Szczepaniak, Olga Świderska, Patrycja Kuzioła, Izabela Przekora, Piotr Lewandowski, Tomasz Małyska, Artur Misztal.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.