1. Dziś pierwsza niedziela Adwentu. Jest to czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela, ale też czas naszego spojrzenia w głąb naszej duszy i przygotowania na powtórne przyjście Chrystusa. Kończymy dziś nasze adwentowe rekolekcje. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone do dyspozycji ojca rekolekcjonisty.
 2. Dziękuję także za ofiary złożone na potrzeby Parafii indywidualna darowizna 200 zł, ofiary złożone przy okazji Bożych Krówek na Akademię Prawdy, Dobra i Piękna im. Św. Ojca Pio w wysokości 1183,53 PLN. Bóg zapłać również za przekazaną ofiarę indywidualną na Akademię w wysokości 200 PLN.
 3. KGW SNOPKÓW zaprasza na kiermasz piernikowy, z którego dochód będzie przeznaczony na zakup defibrylatora -urządzenia ratującego życie. Za tydzień KGW Natalki zaprasza na kiermasz świątecznych stroików.
 4. Dziś na mszy św. o godz. 9:00 poświęcimy opłatki, Radni rozniosą je do naszych domów. Ofiary składane przy tej okazji dokładamy do zbiórki na remont dachu naszego kościoła. Podobnie będzie z ofiarami z kolędy. Rozpoczynamy także zbieranie ofert na remont dachu. Zarówno częściowych, jak i całościowych. Proszę również o składanie ofert na montaż instalacji klimatyzacji oraz alarmowej w Akademii Prawdy, Dobra i Piękna. Analogicznie przyjmujemy oferty na drzwi wewnętrzne, wyposażenie toalety oraz zaplecza kuchennego.
 5. Podobnie jak było to w roku ubiegłym, Radni przy okazji roznoszenia opłatka będą przyjmować wstępne deklaracje dotyczące kolędy. Usprawni to wizytę i pomoże umieścić dokładny harmonogram na stronie internetowej.
 6. Są wystawione świece Caritas. Caritas oczekuje 10 zł za świecę małą, 20 za dużą, 25 za kulę. U nas za dowolną ofiarą. Jeśli cokolwiek zostanie, trafi na nasz fundusz remontowy zasilając środki na remont dachu.
 7. Przed kościołem kawa misyjna.
 8. We czwartek Godzina Święta od 23.00 do północy.
 9. Przy wyjściu z kościoła Gość Niedzielny oraz publikacja dot. Żołnierzy Niezłomnych.
 10. 6 grudnia na mszy św. o godz. 17:000 tradycyjnie już modlimy się za darczyńców. Zapraszamy szczególnie dzieci.
 11. Od poniedziałku do soboty roraty o godz. 6:00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Po roratach dzieci i młodzież będą mogły zaczekać przy kubku herbaty i ciastku na otwarcie szkoły w salce na górze. Dla dzieci na czas adwentu mamy adwentową zdrapkę oraz nagrody na uczestnictwo na koniec rorat.
 12. Klub Szachowy organizuje pierwszy turniej mikołajkowy z nagrodami. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wstępne deklaracje uczestników. Turniej w sobotę o 13:00. Scholka o 12.00
 13. Mamy wolne intencje na grudzień. Od stycznia możemy przyjąć na msze św. gregoriańskie.
 14. Dziękuję mieszkańcom Osiedla za posprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Paniom z KGW Marysina „Marysieńki” za podarowanie wieńca adwentowego.
 15. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o 11:00.
 16. Fundacja pod Damaszkiem oraz Archidiecezja Lubelska zapraszają do udziału w programie pielgrzymkowym Apostoł. Dziś już zapraszamy na pielgrzymki do Rzymu i Japonii. Programy przy wyjściu z Kościoła.
 17. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Piotr Gołębiewski, Milena Kłapeć, Teresa Kuwałek, Julitta Duchalska, Sławomir Gabryś, Elżbieta Jakubiec, Marek Stadejek, Adam Szymański, Paweł Zaprawa, Leszek Adamek, Michał Głaz, Witold Karasek, Ewelina Środa, Ewelina Wilk, Maria Osuch, Konrad Dąbrowski, Mariusz Jawiarczyk, Joanna Kniaziuk, Karol Ligaj.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.