1. Dziś II niedziela miesiąca – Taca na potrzeby inwestycyjne parafii. Zbieramy na remont dachu kościoła. Za ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. Jednocześnie składam Bóg zapłać za ofiarę 200 zł złożoną na konto Parafii.
 2. KGW Natalki zaprasza po każdej mszy na kiermasz świątecznych stroików.
 3. Trwa roznoszenie opłatków. Podobnie jak było to w roku ubiegłym, Radni przy okazji roznoszenia opłatka będą przyjmować wstępne deklaracje dotyczące kolędy. Usprawni to wizytę i pomoże umieścić dokładny harmonogram na stronie internetowej.
 4. Są wystawione świece Caritas. Caritas oczekuje 10 zł za świecę małą, 20 za dużą, 25 za kulę. U nas za dowolną ofiarą. Jeśli cokolwiek zostanie, trafi na nasz fundusz remontowy zasilając środki na remont dachu.
 5. Przed kościołem kawa misyjna.
 6. We czwartek Godzina Święta od 23.00 do północy.
 7. Przy wyjściu z kościoła Gość Niedzielny oraz publikacja dot. Żołnierzy Niezłomnych.
 8. Od poniedziałku do soboty roraty o godz. 6:00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Po roratach dzieci i młodzież będą mogły zaczekać przy kubku herbaty i ciastku na otwarcie szkoły w salce na górze. Dla dzieci na czas adwentu mamy adwentową zdrapkę oraz nagrody na uczestnictwo na koniec rorat.
 9. Klub Szachowy zaprasza na rozgrywki połączone ze szkoleniem w sobotę o 13:00. Scholka o 12.00
 10. Mamy wolne intencje na grudzień, w tym na najbliższy tydzień. Od stycznia możemy przyjąć na msze św. gregoriańskie.
 11. Dziękuję mieszkańcom Osiedla za posprzątanie kościoła.
 12. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza do udziału w planowanych pielgrzymkach. Oferty dostępne na stoliku przy świeczniku wotywnym.
 13. W najbliższym tygodniu życzenia urodzinowe przyjmują: Małgorzata Dziwicka, Justyna Sanocka, Maria Szlakiewicz, Stanisław Gębala, Waldemar Matyjaszek, Marcin Mroczek, Anna Plewa, Oliwia Borzyszkowska, Adam Synderkiewicz, Katarzyna Adamek, Alan Ciorgoń, Jakub Dąbrowski, Renata Krupa, Emilia Lipiec, Weronika Pałkowska, Barbara Kulpa, Józef Kuzioła, Tadeusz Stajszczak, Jakub Żmuda, Michał Banaszek, Gniewomir Michalak, Maja Michalak, Beata Nakonieczna, Krzysztof Pitek.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.