1. Dziś druga niedziela miesiąca, taca na potrzeby inwestycyjne Parafii.
 2. Dziś na mszy św. o godz. 12:30 dzieci z naszej Parafii przystąpią do I Komunii św. Z serca składam Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia tej uroczystości. W ramach Białego Tygodnia dzieci z rodzicami zapraszamy a msze św. od poniedziałku do piątku.
 3. Za tydzień na mszy św. o 12:30 rocznica I Komunii św. Zapraszamy dzieci rocznicowe w strojach komunijnych na mszę św. o 12:30.
 4. Dziś o godz. 17:00 Msza św. w intencji uczniów klas VIII o błogosławieństwo Boże na czas egzaminów ósmoklasisty.
 5. Jutro o 21.30 nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy ze świecami na wspólną modlitwę różańcową.
 6. W sobotę po nabożeństwie majowym litania i nabożeństwo ku czci bł. Karoliny, naszej Patronki.
 7. Przed kościołem kawa misyjna. Przy wyjściu Gość Niedzielny.
 8. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza na spotkanie informacyjno – edukacyjne dla rodziców, poświęcone komunikacji z dorastającymi bądź dorosłymi dziećmi. Jak poradzić sobie z konfliktem pokoleń? Czy bycie teściową skazuje nas na nieustanne waśnie i spory? Jak rozmawiać z zięciem czy synową? Słowem, zapraszamy na „Szkolenie dla obecnych i przyszłych teściów i teściowych”. Spotkanie poprowadzi Mediator przy Sądzie Okręgowym w Lublinie – Pan Paweł Kłudka. 22 maja, godz. 18:00 – 20:00 w siedzibie Fundacji pod Damaszkiem – Akademii o. Pio przy ul. Wyczółkowskiego 1. Liczba miejsc ograniczona.
 9. W piątek konferencja dla narzeczonych godz. 19:00.
 10. Zapraszamy na pielgrzymki do Wilna, Fatimy, Rzymu, Medjugorie, Grecji, Wietnam Kambodża oraz Gwadelupe w Meksyku. Dziś spotkanie dla pielgrzymów udających się do Rzymu o godz. 18:30 w siedzibie Fundacji.
 11. W przyszłą niedzielę przed kościołem rozdawać będziemy Wadowickie Kremówki. Odprowadzamy za nie po 6 zł za sztukę. Jeśli cokolwiek zostanie po rozliczeniu, pozostaje na wsparcie pracy z dziećmi i młodzieżą prowadzonej przez naszą Fundację.
 12. W najbliższym tygodniu życzenia urodzinowe przyjmują: Oliwier Cisło, Slawomir Czuba, Arkadiusz Duluk, Zofia Ignaciuk, Adam Ikwanty, Anna Ikwanty, Iwona Jaworska, Zofia Kluch, Monika Kniaziuk,Alina Korczak, Jacek Kosacki, Janina Kostyła, Andrzej Królik, Józef Kuwałek, Maja Lewandowska, Beata Lipska, Renata Madejczyk, Agata Makowska, Maja Mirosław, Elżbieta Misztal, Magdalena Ogrodnik, Adam Olszewski, Marzena Sadło, Agata Sochal, Lena Stadejek, Czesław Supryn, Maja Szymczyk, Beata Tomaszewska, Łukasz Wilkołaski, Katarzyna Wójtowicz, Edyta Zielonka-Lamparska Swoje rocznice ślubu obchodzą: Paweł i Alicja Godula, Robert i Monika Ochal.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.