1. Fundacja Życie i Rodzina organizuje obywatelską inicjatywę ustawodawczą #StopLGBT, której celem jest zakaz szerzenia homopropagandy na ulicach polskich miast. Aby ustawa została skierowana do rozpatrzenia przez Sejm, potrzeba zebrać pod nią co najmniej 100 tysięcy podpisów polskich obywateli. Pierwszy tysiąc musi zostać zebrany już w najbliższym czasie. Reszta – w ciągu trzech miesięcy od rejestracji komitetu inicjatywy ustawodawczej przez Marszałek Sejmu. Po mszach przed kościołem będzie można złożyć podpis pod projektem ustawy.
  2. W najbliższą sobotę, po mszy św. o 17.00 poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa. Dodatkowo też poświęcimy pojazdy w przyszłą niedzielę po każdej mszy św.
  3. W sobotę o godz. 17.00 msza św. sprawowana będzie „w intencji poszanowania świętości życia i rodziny oraz za obrońców życia i głosicieli Ewangelii Życia.” Na mszy zamiast kazania katecheza nt. świętości życia na podstawie encykliki św. Jana Pawła II „Evangelium vitae”
  4. W przyszłą niedzielę Fundacja pod Damaszkiem zaprasza na mszę św. o godz. 12.30 wszystkich zainteresowanych Dziełem pielgrzymkowym Fundacji. Po mszy spotkanie zainteresowanych pielgrzymkami i dotychczasowych naszych pielgrzymów na terenach zielonych Parafii. Za tydzień, czyli w ostatnią niedzielę miesiąca rozdawać będziemy cukierki o nazwie „Boże Krówki”. Zawierają one w środku wybraną myśl któregoś ze świętych. Przy tej okazji Fundacja zbiera ofiary na działalność statutową.
  5. W ramach tej działalności tworzymy przy naszej parafii Poradnię życia rodzinnego. Narzeczeni przygotowujący się do sakramentu małżeństwa nie będą musieli celem skorzystania z poradni jeździć już do Lublina czy innych parafii. Podobnie dla chętnych będzie możliwość skorzystania ze spotkania z psychologiem, po wcześniejszym umówieniu.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.