1. W związku z ograniczeniami jakie narzucają nam władze, wprowadzamy szereg ułatwień mających nam umożliwić prowadzenie życia religijnego. Przede wszystkim w miarę potrzeby, będą organizowane dodatkowe msze św. w niedziele. Dziś i w następnym tygodniu będą dodatkowe msze św. o godz. 17.00. Msze popołudniowe w sobotę będą już sprawowane z liturgii niedzielnej. Spowiedź na tygodniu po mszach o 17 stej. Jest też możliwość zorganizowania dodatkowych mszy, poza wyznaczonymi godzinami w niedzielę, także dla osób z poza parafii. Jednak tutaj proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
  2. Montujemy w kościele kamerę do transmisji online. Bóg zapłać za przekazywane na ten cel wpłaty. Z dotychczas zebranych ofiar wpłaciłem już pierwszą ratę 5 tys. zł za konfesjonał, z ozonatorem, który mamy otrzymać w adwencie.
  3. Nauki przedmałżeńskie bez zmian. Podobnie dzieci pierwszokomunijne i kandydaci do bierzmowania.
  4. Dziś msza o miłość o godz. 17.00
  5. Za tydzień msza za obrońców życia i o poszanowanie świętości życia i rodziny. We czwartek orzeczenie Trybunału w sprawie prawa do życia. Proszę o modlitwę za Sędziów Trybunału.
  6. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Czas dzielenia się słodyczą i świętością. Rozdawać będziemy Boże Krówki zbierając ofiary na Fundację pod Damaszkiem.
  7. Dziś niedziela misyjna. W Internecie będą „licytacje misyjne” z przeznaczeniem zysku na pomoc w edukacji dla dzieci w Kenii.
  8. Jest wolna intencja w piątek na 16.00.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.